Braelin Scott boekte haar 18e opeenvolgende double-double toen de Bloomfield Lady Bombers gisteravond hun enige competitieverlies tegen South Seneca wreken in Bloomfield met een overwinning van 41-39. De overwinning doorbreekt South Seneca's winnende reeks van 11 wedstrijden en plaatst Bloomfield 2 games voor op de Lady Falcons in het Finger Lakes West-klassement, aangezien de Bombers minstens een deel van het kampioenschap binnenhalen. Bloomfield reist zaterdag naar Romulus en dinsdag naar Dundee om hun reguliere seizoen af te sluiten. Braelin Scott eindigde met 13 punten en 15 rebounds, Jessie Sheehan en Carlie Layton scoorden elk 9 en Amelia Poole had 8 punten. Jade Parsons uit South Seneca scoorde 11 punten om mee te gaan met haar 12 rebounds, Jenna McDonald scoorde 10 punten en Logan Shaulis haalde 12 rebounds naar beneden in het verlies.
In de wedstrijd van de nacht in het meisjesbasketbal van Wayne County verdedigden de Red Creek Rams hun thuisveld door Gananda voor de tweede keer dit seizoen met 47-39 te verslaan en ten minste een deel van de landstitel te behalen. Emma Griffen leidde de weg met 14 punten en 7 rebounds en Katie Smith scoorde 10 punten en trok 12 rebounds naar beneden in de overwinning. Lady Rams van Mike Krauza kan zaterdag in Lyon de regelrechte landstitel behalen door te winnen.
In FL East behaalden hoofdcoach Nate Rich en de Midlakes Screaming Eagle-meisjes hun eerste landstitel in de schoolgeschiedenis met hun overwinning op Wayne op vrijdagavond. Opvallende junior guard Alaina Forbes scoorde 20 punten op de avond en is nu slechts 14 verwijderd van toetreding tot de 1000 punten club.
Ook felicitaties aan Logan Castiglione van Waterloo, die haar 1000ste punt in haar carrière scoorde, met 3:53 resterend in het derde kwart op een assist van Aubrey O'Brien, in de thuisoverwinning van de Lady Indians op Pal-Mac.
De volledige resultaten van vrijdagavond in Wayne-Finger Lakes basketbalactie voor jongens en meisjes staan hieronder ...
*** Clyde-Savannah senioren Derrick Chance, Dru Carnevale en Marcus Chance zullen in de studio zijn als gasten op de Upstate Hoops Podcast op LivingMaxon zondagochtend om 11:00 uur. ***
W-FL JONGENS VRIJDAG RESULTATEN:
MIDLAKES 51 @ WAYNE 72
NEWARK 52 @ PENN YAN 56
WEEDSPORT 63 @ NR-WOLCOTT 37
W-FL MEISJES VRIJDAG RESULTATEN:
WAYNE 43 @ MIDLAKES 62
WYN – Alexa Glanzel 20; Gabby Zenelovic 9, 10 reb
MIDDEN - Alaina Forbes 20, Macy Kisner 19, 12 rebs, Sydney Passalacqua 12 reb
* Midlakes behaalde de eerste landstitel in de schoolgeschiedenis en behaalde de nummer één positie in de secties voor klasse B. Junior bewaker Alaina Forbes heeft 14 punten van 1000 voor haar carrière.
WIN 39 @ RED CREEK 47 Emma Griffin 14, 7 reb; Katie Smith 10, 12 reb
wat gebeurt er als een video viraal gaat?
ZUID-SENECA 39 @ BLOOMFIELD 41
SS - Jade Parsons 11, 12 reb; Jenna McDonald 10; Logan Shaulis 4, 12 reb
BF - Braelin Scott 13, 15 reb; Jessie Sheehan 9; Carlie Layton 9; Amelia Poole 8
GENVE 34 @ MYNDERSE 27
GEN – Treasure Bruce 14, 5 reb, 4 as; Lauren DeVaney 5, 12 reb
MYN - Heidi Miller 8, 8 reb
PAL-MAC 48 @ WATERLOO 59
WAT – Logan Castiglione 23 (1.000ste carrièrepunt); Jillian Panek 16, 7 reb
PM – Andra Savage 12, 12 rebs, Jamie Walker 10, 6 reb, 5 ast
RODE JAS 60 @ HONEOYE 31
RJ – Sydney Sluiten 27
NR-WOLCOTT 37 @ SODUS 41
SOD – Fatimaah Findley 19
CLYDE-SAVANNAH 30 @ WILLIAMSON 61
CS – Eliana Mitchell 16
WIL - Kiki Hall 18, Alexa Jordan 12, Maria Tavares 10
DUNDEE 27 @ HAC 62
HAC-Jalen Nowden 20; Amelia Gugino 11, 7 reb; Amani Baker 10, 9 reb
OOST ROCHESTER 54 @ LYONS 65
ER - Kadayha Hogan 31, 24 reb
LYO-Alison Cook 21; Caiden Crego 16; Jasmijn David 12, 11 reb
PENN YAN 63 @ NEWARK 41
ROMULUS 51 @ WHITMAN 46
W-FL ZATERDAGSCHEMA:
JONGENS:
IRONDEQUOIT @ WAYNE
HAC @ DUNDEE
SODUS @ ZUID-SENECA
NR-WOLCOTT @ WILLIAMSON
PAL-MAC @ VERTUS
MEISJES:
MORAVIA @ MYNDERSE
RODE KREEK @ LYONS
BLOOMFIELD @ ROMULUS
HAC @ ZUID-SENECA
W-FL JONGENS/MEISJES BASKETBAL STANDEN:
VINGER MEREN OOST STANDINGS | IN | L | NL | IN | L | PCS | |||||
een | MYNDERSE BLAUWE DUIVELS | 12 | - | een | - | 17 | - | twee | W7 | ||
twee | WAYNE EAGLES | elf | - | een | .5 | 14 | - | twee | W1 | ||
3 | PENN YAN MUSTANGS | 9 | - | 3 | 2.0 | 14 | - | 4 | W3 | ||
4 | NEWARK REDS | 6 | - | 7 | 6.0 | 7 | - | 12 | L1 | ||
5 | MIDLAKES SCHREEUWENDE ADELAARS | 4 | - | 9 | 8.0 | 6 | - | 13 | L5 | ||
5 | PAL-MAC RODE RAIDERS | 4 | - | 8 | 7,5 | 7 | - | 9 | W1 | ||
7 | WATERLOO INDIANEN | twee | - | 10 | 9.5 | 5 | - | 13 | L4 | ||
7 | GENVE PANTERS | twee | - | elf | 10.0 | 5 | - | 14 | L3 | ||
. | |||||||||||
FINGER LAKES WEST STANDINGS | IN | L | NL | IN | L | STR | |||||
een | MARCUS WHITMAN WILDE KATTEN * | 13 | - | een | - | vijftien | - | 3 | W2 | ||
twee | H.A.C. WOLVEN | 8 | - | 5 | 4.0 | elf | - | 5 | W2 | ||
3 | BLOOMFIELD BOMMER | 9 | - | 6 | 4.5 | 10 | - | 8 | L1 | ||
3 | HONEOYE BULLDOGS | 8 | - | 5 | 4.5 | 10 | - | 7 | L2 | ||
5 | ZUID-SENECA FALCONS | 8 | - | 7 | 5.5 | 8 | - | 9 | W1 | ||
6 | RODE JAS INDIANEN | 7 | - | 9 | 7.0 | 7 | - | 12 | W1 | ||
6 | NAPELS GROOT GROEN | 6 | - | 9 | 7.0 | 8 | - | 10 | W1 | ||
8 | ROMULUS STRIJDERS | 4 | - | 10 | 9.0 | 5 | - | 12 | L5 | ||
9 | DUNDEE SCOTS | twee | - | elf | 10.0 | 4 | - | 12 | L2 | ||
. | |||||||||||
WAYNE COUNTY STANDEN | IN | L | NL | IN | L | STR | |||||
een | CLYDE-SAVANNAH GOUDEN EAGLES x | 14 | - | een | - | vijftien | - | 3 | W6 | ||
twee | LYONS LEEUWEN | 13 | - | twee | 1.0 | 16 | - | 3 | L1 | ||
3 | WIN BLAUWE PANTERS | 9 | - | 5 | 4.5 | elf | - | 6 | L1 | ||
3 | EAST ROCHESTER BOMMERS | 10 | - | 6 | 4.5 | elf | - | 7 | W1 | ||
5 | SODUS SPARTANS | 8 | - | 6 | 5.5 | 10 | - | 8 | W2 | ||
6 | RODE KREEKRAMMEN | 5 | - | 8 | 8.0 | 6 | - | 10 | L1 | ||
7 | WILLIAMSON MARAUDERS | 3 | - | 10 | 10.0 | 4 | - | elf | W1 | ||
8 | NORTH ROSE-WOLCOTT COUGARS | twee | - | 12 | 11.0 | twee | - | vijftien | L7 | ||
9 | MARION ZWARTE RIDDERS | een | - | 14 | 13.0 | twee | - | 16 | L16 | ||
. | |||||||||||
FL EAST MEISJES STANDAARD | IN | L | NL | IN | L | PCS | |||||
een | MIDLAKES SCHREEUWENDE ADELAARS * | elf | - | 0 | - | 17 | - | 0 | W17 | ||
twee | GENVE PANTERS | 8 | - | 3 | 3.0 | elf | - | 6 | W7 | ||
3 | PAL-MAC RODE RAIDERS | 8 | - | 4 | 3.5 | 10 | - | 7 | L2 | ||
4 | PENN YAN MUSTANGS | 8 | - | 5 | 4.0 | 10 | - | 8 | W1 | ||
5 | MYNDERSE BLAUWE DUIVELS | 7 | - | 6 | 5.5 | 10 | - | 8 | L2 | ||
6 | NEWARK REDS | twee | - | 10 | 9.5 | 5 | - | 12 | L2 | ||
6 | WAYNE EAGLES | twee | - | 10 | 9.5 | 4 | - | 14 | L1 | ||
6 | WATERLOO INDIANEN | twee | - | 10 | 9.5 | 6 | - | 12 | W1 | ||
. | |||||||||||
FL WEST MEISJES STANDAARD | IN | L | NL | IN | L | STR | |||||
een | BLOOMFIELD BOMMER x | 13 | - | een | - | 16 | - | twee | W1 | ||
twee | ZUID-SENECA FALCONS | elf | - | 3 | 2.0 | 14 | - | 4 | L1 | ||
3 | RODE JAS INDIANEN | 10 | - | 5 | 3.5 | 13 | - | 5 | W1 | ||
4 | ROMULUS STRIJDERS | 9 | - | 5 | 4.0 | elf | - | 6 | W3 | ||
5 | NAPELS GROOT GROEN | 9 | - | 6 | 4.5 | 12 | - | 7 | W1 | ||
6 | MARCUS WHITMAN WILDCATS | 6 | - | 7 | 6.5 | 9 | - | 8 | W2 | ||
7 | H.A.C. WOLVEN | 5 | - | 9 | 8.0 | 5 | - | 12 | W1 | ||
8 | HONEOYE BULLDOGS | twee | - | 13 | 11.5 | 4 | - | vijftien | L1 | ||
9 | DUNDEE SCOTS | 0 | - | vijftien | 13.5 | 0 | - | 18 | L18 | ||
. | |||||||||||
WAYNE CO. MEISJES STANDAARD | IN | L | NL | IN | L | STR | |||||
een | RODE KREEKRAMMEN x | 14 | - | een | - | 16 | - | 3 | W10 | ||
twee | WIN BLAUWE PANTERS | 13 | - | twee | 1.0 | 13 | - | 6 | L2 | ||
3 | MARION ZWARTE RIDDERS | 9 | - | 4 | 4.0 | 12 | - | 5 | W3 | ||
3 | LYONS LEEUWEN | 9 | - | 4 | 4.0 | 10 | - | 6 | W1 | ||
5 | NORTH ROSE-WOLCOTT COUGARS | 4 | - | 9 | 9.0 | 4 | - | 10 | L2 | ||
6 | EAST ROCHESTER BOMMERS | 4 | - | 10 | 9.5 | 6 | - | 10 | L1 | ||
6 | WILLIAMSON MARAUDERS | 4 | - | 10 | 9.5 | 5 | - | 10 | W2 | ||
8 | SODUS SPARTANS | 3 | - | elf | 10.5 | 3 | - | 12 | W1 | ||
9 | CLYDE-SAVANNAH GOUDEN EAGLES | twee | - | elf | 11.0 | twee | - | 13 | L3 | ||
* Behaalde Outright League-titel | |||||||||||
x Behaald aandeel in competitietitel |
TWEETS ROND SECTIE V: